Sony Xperia Neo L – střední třída s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich

2

Sony dnes představilo dalšího zástupce z řady chytrých telefonů Xperia. Novinka ze střední třídy s názvem Sony Xperia Neo L (MT25i) je zatím oficiálně oznámena jen pro Čínu, očekáváme ale, že se objeví i na evropských trzích.

Sony Xperia Neo L svými parametry neohromí, půjde ale o první telefon japonského výrobce, který bude od počátku vybaven nejnovějším Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich. Ve výbavě nalezneme také 4″ displej s rozlišením 800 × 480 obrazových bodů, jednojádrový procesor Snapdragon taktovaný na 1 GHz, 512MB RAM a 1GB vnitřní pamět, kterou lze rozšířit až o 32 GB pomocí slotu na microSD karty. Fotoaparát na zadní straně umožní pořídit 5mpx fotografie a 720p videa; přední kamera pro videohovory má VGA rozlišení.

Novinka postrádá NFC, takže ji není možné využít s Xperia SmartTags. I přes to, že se pod zadním krytem skrývá baterie se standardní kapacitou 1500mAh, má Xperia Neo L poměrně velikou tloušťku 12,2 milimetrů. Cenu ani dostupnost telefonu zatím výrobce nezveřejnil.

2 KOMENTÁŘE

  1. nEVÍM CO POŘÁD VŠICHNI MÁTE S TOU TLOUŠŤKOU TELEFONŮ. kDYŽ JE MC HUBENEJ NEPADNE TOLIK DO RUKY, Mě je jedno zda má 7mm nebo 12. když více jde lépe držet v ruce. Klidně ať má tloušťku 2cm když vydrží dlouho na 1nabití 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here