Sony Xperia Neo L na fotografiích

0

Taiwanský server ePrice přinesl fotografie smartphonu Sony Xperia Neo L, který se začne prodávat ve třetím čtvrtletí letošního roku na čínském trhu. Vzhledem k tomu, že se telefon nedávno objevil na mezinárodních internetových stránkách Sony, není vyloučeno, že se bude prodávat také v Evropě.

V každém případě ale můžete na fotografiích níže vidět, že Sony design svých smartphonů opravdu umí. Kromě zobrazeného bílého provedení bude Xperia Neo L dostupná také v celočerném krytu.

Ve výbavě Sony Xperie L nalezneme 4″ displej s rozlišením 800 × 480 obrazových bodů, jednojádrový procesor Snapdragon taktovaný na 1 GHz, 512MB RAM a 1GB vnitřní pamět, kterou lze rozšířit až o 32 GB pomocí slotu na microSD karty. Fotoaparát na zadní straně umožní pořídit 5mpx fotografie a 720p videa; přední kamera pro videohovory má VGA rozlišení. Operačním systémem je Android 4.0 Ice Cream Sandwich. I přes to, že se pod zadním krytem skrývá baterie se standardní kapacitou 1500mAh, má Xperia Neo L poměrně velikou tloušťku 12,2 milimetru.

 
 

Srovnání se Sony Xperia P

 

zdroj: xperia blog

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here