Sony vyvrátilo, že Xperie z roku 2011 nedostanou Jelly Bean

3

Když se před několika dny objevila informace, že Sony nevydá aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean pro Xperie z roku 2011, byla většina uživatelů velmi zklamaná. Vše se událo na Facebooku, kde produktový manažer britského zastoupení Sony při odpovědi na otázku jednoho z fanoušků uvedl, že Xperia Arc S nedostane update na Jelly Bean. Hned tedy bylo jasné, že když se aktualizace nedočká nejlepší smartphone z roku 2011, nedostanou jej ani ostatní loňské Xperie.

Nakonec se však ukázalo, že Sony má problémy s informovaností svých zaměstnanců nebo po negativní zpětné vazbě od uživatelů změnilo strategii aktualizací. Na svém oficiálním blogu totiž japonský výrobce vyvrátil původní informaci a uvedl, že Jelly Bean testuje a v budoucnu vydá prohlášení, zda jej pro některé své telefony vydá.

V současné době je však pro Sony prioritou úspěšné dokončení vydávání Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich pro Xperii S a smartphony z roku 2011.

Další informace o aktualizacích smartphonů a tabletů na Android 4.1 Jelly Bean najdete v tomto článku.

via pha

  • MartinezZ

    „Vyvrácení“ si představuji jinak, tedy že původní prohlášení není pravda. Tohle je jen oficiální nepotvrzení výkřiku kohosi z firmy na jakémsi Facebooku (což má asi stejnou informační hodnotu, jako leták přilíplý na stožár). Teď to tedy zkoumají a informaci, že 4.1 dostane jen ArcS a slabší modely utřou, dostaneme o pár měsíců později. Nikomu to ale už tou dobou nebude tolik vadit, protože si buď pořídí novější telefon a nebo už se tou dobou bude mluvit o další vývojové verzi Androidu, která zase vyjde mnohem dřív, než se 4.1 vůbec stihne na trhu roztáhnout.

  • xda to isti