Sony Ericsson Xperia Neo v Evropě už na začátku července

7

Androidí telefon Sony Ericsson Xperia Neo se měl začít prodávat už na konci března spolu s Xperií Arc a Xperií Play. Kvůli zemětřesení v Japonsku se ale výroba a distribuce zpozdila a začátek prodeje byl odložen na neurčito. Tedy ale alespoň co se Evropy týče, na některých asijských trzích, například v Hongkongu, se totiž telefon už nějaký čas prodává.

Teď zpět do Evropy: italské i nizozemské pobočka Sony Ericssonu totiž oznámily, že se Xperia Neo začne prodávat už v prvním červencovém týdnu. Brzký začátek prodeje potvrdila také pobočka ve Velké Británii, jak to ale bude s Českou republikou se zatím neví. Možná, že první dodávky se u nás ještě neobjeví, do konce prázdnin by oficiální prodej měl určitě začít i u nás.

Xperia Neo

Sony Ericsson Xperia Neo je telefon s 3,7palcovým displejem, 1GHz procesorem, 512MB RAM, 8megapixelovým fotoaparátem a další v této kategorii běžnou výbavou. Operačním systémem je Android ve verzi 2.3 Gingerbread.Předpokládaná cena telefonu je necelých 10 tisíc korun.

zdroj: xb

7 KOMENTÁŘE

  1. viděl jsem tenhle model v e-shopoch již za 7-8 tisic, co je moc hezká cena vzhledem na to, že jak hodně funkcí má tenhle mobil. když jsem o něm slyšel poprvé, zak jsem si myslel, že cena se bude pohybovat kolem 12 tisic, jako je arc. Ale takhle to vypadá opravdu zajímavě. taky ten 1GHz procesor je skvělý. opravdu se mi moc líbí

  2. Tento telefon byl podle mně myšlen jako menší brácha Xperie Arc-u. Jenže se jim povedl až moc dobře si myslim. Kdybych měl hodně peněz, asi bych si koupil Arc, ale jelikož teď tolik nemám, možná vyberu Neo. Opravdu toho umí dost, a cena kolem 8 tisíc je celkem Ok. Taky se mi líbí že je dostupná hned ve více barvách. U O2 je dostupný v modré a červené barvě. Ještě by mně zajímala šedá. Četl jsem že se taky vyrábí, ale nevím jestli u nás bude dostupná. Taky jsem zvědavý, kolik bude Neo stát u jiných operátorů jako třeba vodafone.

  3. Doteďka jsem čekal na to, jestli se objevý i u nějakého jiného operátora jako O2, ale nic. Dneska jsem četl článek od vodafonu, jaké nové telefony budou v srpnu uvedeny na trh. No a jasně, že tam Xperia Neo bohužel není.. Je tam sice Xperia Arc, kdyby to někoho zajímalo. To znamená, že u vodafonu se Neo neobjevý ještě minimálně měsíc. O T-mobileu nic nevím, kdyžtak dám vědět.

    • No myslím, že pokud bude Neo u Vodafonu půjde tam v září, Arc a Play totiž byli dány i dřív do normálního prodeje

      • To by bylo super, kdyby od září prodávali Xperii Neo už i u Vodafonu. Celá rodina je u vodafonu, tak o O2 jsem vůbec nepřemýšlel. Telefon si koupit chci ale jedině z e shopu, a nebo holt počkám na vodafone. to by bylo nejlepší.

  4. ja ho však nechcem kúpiť z e-shopu, radšej by som ho chcel na paušál, lebo mi práve vyprší zmluva. asi ešte počkám mesiac a uvidím, za akú cenu ho ponúkajú. 😀

  5. já jsem slyšel něo i o tom, že prá když si u operátora nekoupíš telefon na paušál, ale za plnou cenu v hotovosti, tak ti ho i odblokují, když o to požádáš. To by se hodilo hlavně kdyby byl tenhle telefon e-shopoch mnohem drahší, jako třeba u O2. nekoukal jsem se, kde a kolik stojí, protože cena v O2 se mi zdá moc dobrá, proto raději uvařuji na tyhle možnosti, kdyby ho orpavdu odblokovali, tak to by bylo ideální.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here