Snapdragon 800 u OnePlus One nehledejte. Bude nahrazen Snapdragonem 801

1

Na sociální síti Google+ se objevila velice příjemná zpráva. Na oficiálním profilu OnePlus byly zveřejněny informace o chytrém telefonu OnePlus One. V našem pravidelně aktualizovaném článku o tomto telefonu jste se mohli dočíst, že se uvnitř bude nalézat buď Snapdragon 800 nebo Snapdragon 801 s frekvencí 2,3 GHz. My již nyní víme, která generace procesoru tam vlastně bude umístěná.

Konkurenční chytrý telefon Samsung Galaxy S5 nabízí Snapdragon 801 a mnoho potencionálních zájemců o OnePlus One žádalo, aby se tento chipset objevil právě i v něm. Nakonec se také dočkali, protože OnePlus oficiálně potvrdilo, že v OnePlus One bude umístěn Snapdragon 801.

OnePlus One - specifikace

Chipset Snapdragon 801 je vybaven čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 2,5 GHz vyrobený pomocí 28nm technologie, s grafickým čipem Adreno 330 a funkcí QuickCharge pro rychlejší nabíjení baterie až o 75 %. Nechybí ani integrace LTE, podpora Bluetooth 4.0, nahrávání videa v rozlišení 4K, či Wi-Fi. Takže informace o přítomnosti Snapdragonu 801 v OnePlus One jistě potěšila i vás.

Podle dosavadních spekulací by se cenovka chytrého telefonu OnePlus One měla pohybovat okolo 400 dolarů, tedy přibližně blízko hranice 8 000 korun. Očekává se také, že společnost OnePlus, která byla založena 17. prosince minulého roku, svou vlajkovou loď OnePlus One v následujících týdnech oficiálně představí. Zahájení prodeje se datuje ke 2. čtvrtletí letošního roku.

Zdroj: PhAndroid

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here