Samsung skrze oficiální twitter účet nepřímo potvrdil Galaxy Note 2

1

O tom, že dříve nebo později přijde druhá generace přerostlého telefonu Samsungu Galaxy Note zřejmě již nikdo nepochybuje. I přes prvotní nedůvěru většiny společnosti v koncept telefonu, který se skoro nevejde do kapsy, se totiž nakonec setkal s pozitivním přijetím a nad očekávání dobrými prodeji.

Kromě toho, že někdy přijde a několika málo dodatečných spekulalací ohledně displeje, se ale o Note 2 takřka nic nevědělo. Nebylo tedy známo, zda je ve stádiu konceptu, výroby nebo snad již před produkčního testování.

Nyní to můžeme alespoň odhadovat, že je poměrně blízko oficiálnímu představení. Na oficiálním twitter účtu arabského zastoupení Samsungu o něm totiž padla zmínka ve smyslu, zda se tamní zákazníci spíše těší na Galaxy Tab 2 10.1, Galaxy Beam nebo právě Galaxy Note 2.

Arabské zastoupení samozřejmě nemůžeme brát jako úplně stoprocentní zdroj informací, dá se však předpokládat, že již zřejmě připravují nástup Galaxy Note 2 na trh a omylem jim o tom ušla zmínka.

Samsung Galaxy Note 2 má být druhou generací řady telefonů s velkým displejem a aktivním S-Penem. Podle spekulací by měl obsahovat 5.5“ nebo 5.3“ nerozbitný displej, dvou až čtyřjádrový procesor Exynos 5 generace a 8 / 12 MPx fotoaparát. Operačním systémem by měl být zatím nepředstavený Android 4.1 Jelly Bean.

zdroj: samsungmobilearabia via talk

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here