Samsung SGH-T699 – hardwarová QWERTY klávesnice a HD displej jen pro USA

0

Pokud se v Evropě podíváme na valnou většinu dostupných chytrých telefonů s Androidem, tak nalezneme klasickou placku s poměrem 16:9, displejem přes celou přední část a případně dualSIM funkcionalitou u levnějších modelů méně známých výrobců. Tím však jakákoliv větší různorodost končí.

Naopak na Asijském trhu nalezneme Android v klasických Véčkách, telefonech s měřičem radioaktivity a další spoustě občas i poměrně šíleně roztodivných zařízeních. Takovou střední cestou je pak Amerika, kde výrobci přinášejí sice jen klasické androidí telefony, ale občas k nim přidají QWERTY klávesnici, druhý displej a tak podobně.

A právě jedním takovým normálním zařízením s na první pohled poměrně povedenou pětiřadou hardwarovou QWERTY klávesnicí, které bude z nepochopitelných důvodů dostupné jen v USA je i nedávno uniklý Samsung SGH-T699.

Z toho co zajím víme, půjde o telefon vyšší střední třídy vybavený přibližně 3,7“ – 4“  displejem s HD (1280×720) rozlišením, zřejmě dvoujádrovým procesorem Qualcomm Spapdragon S4, zadním 5MPx fotoaparátem, přední kamerkou a notifikační LED diodou.

Celkově se tedy dá říct, že to bude naprosto ideální telefon pro průměrného manažera, který potřebuje dostatečný výkon, rozumnou cenu a pořádnou QWERTY klávesnici. Je tedy naprosto nepochopitelné, proč bude dostupný jen u amerického operátora T-Mobile a do Evropy se nikdy nedostane. Přeci jen, díky tomu, že i HTC přestalo s výrobou telefonů s QWERTY, by si určitě našel své zákazníky.

A jaký názor máte na nerozmanitost evropského trhu Vy? Uvítali byste trochu těch amerických QWERTY telefonů nebo by Vás dokonce zaujaly i občasné asijské šílenosti?

zdroj: pocketnow

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here