Aktualizováno: Samsung se vyjádřil k problému s přehříváním Galaxy S III

8

Samsung se dnes skrze blogový příspěvek vyjádřil k fotografii Samsungu Galaxy S III, který se podle všeho kriticky přehřál v držáku do auta, což způsobilo kompletní roztavení plastů v dolní časti a následné nenávratné poškození celého telefonu.

Samsung is aware of this issue and will begin investigating as soon as we receive the specific product in question. Once the investigation is complete, we will be able to provide further details on the situation. We are committed to providing our customers with the safest products possible and are looking at this seriously“.

„Samsung zaznamenal tento problém (nikoliv jej uznal jak jsme uvedli dříve, za tento nepřesný překlad se omlovouváme) a chystá se jej prozkoumat ihned, jakmile k němu dorazí poškozený kus. Další informace poskytneme po dokončení šetření. Jsme zavázáni vůči našim zákazníkům dodávat ty nejbezpečnější produkty, budeme v tomto případě postupovat velmi pečlivě.

Problém se prozatím vyskytl pouze u jednoho kusu bílé mezinárodní verze v pasivním (tj. ne nabíjeném) auto držáku. Je však možné, že se může opakovat a případně nastat i například při nabíjení v uzavřeném pouzdře.

Alespoň do vyšetření problému tak doporučujeme telefon nabíjet pouze v případě, že k němu může vzduch a je tedy poměrně malé riziko přehřátí. Při nabíjení pak nedoporučujeme hrát náročné hry / jinak vytěžovat telefon.

zdroj: edgadget

 • Info

  Stvořen pro lidi!

 • Fff

  Samsung

 • blee

  Počká až usnete 😀 

 • Lehce jsme
  článek aktualizovali. Původně obsahoval nekorektní informace o počtu postižených zařízení (ukázalo se, že
  je zatím jen jedno) a aktuálním stavu vyšetřování ze strany Samsungu.
  Za nepřesnosti se omlouvám.

 • Kopiha5

  do baráku jsem zakázal cokoliv tahat od samsungu!

 • a víte někdo jak to dopadlo

 • AnDre

  Můj taky smartfonek S3 taky je v bilé a přehřiva se a neni to takovy přehřati ale že je uplně hořici vzadu, co stým ?