Samsung potvrdil problém s fotoaparátem u Galaxy S5

0

181167-introgalaxys5

O telefonu Galaxy S5 od společnosti Samsung jsme se na našem webu již několikrát zmínili. Po uvedení do prodeje, které bylo ve znamení rekordů (neboť telefon pokořil všechny předchozí prodeje minulosti), se začínají objevovat první problémy s tímto modelem. Naneštěstí na vcelku velkém množství telefonů.

Konkrétně se jedná o problém s fotoaparátem, který nemůžete spustit. Dokonce uživatelům nepomáhá ani restart telefonu – a to jak obyčejné vypuntí a zapnutí telefonu, tak vyresetování telefonu do továrního nastavení.

Dlouho se přemýšlelo o tom, jak se společnost Samsung k dané situaci postaví. Po chvíli se ale společnost ozvala sama, že tento problém bere na vědomí a prosí všechny uživatele, které tento problém postihl, aby zanesli svůj telefon zpět do prodejny. Zde by měla proběhnout zcela bezproblémová výměna a to dokonce kus za kus.

Otázkou je, zda-li tato služba bude fungovat i u nás, v České republice. To vše se dozvíme až tehdy, jakmile se nalezne první člověk, co bude mít tento problém se svým mobilním zařízením.

 

Zdroj: AndroidCommunity

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here