Samsung GT-N8000 získal WiFi certifikaci – možný nástupce Notu

2

Samsung Galaxy Note je bezesporu velmi zajímavé a poměrně překvapivě dle posledních informací i komerčně úspěšné zařízení. Dá se tak poměrně snadno předpokládat, že se v laboratořích Samsungu již pomalu pracuje na nástupci, pomyslném Samsungu Galaxy Note II.

Až doposud se však pouze předpokládalo, že je nástupce stále ve fázy prototypů někde v laboratořích a ani omylem se nechystá na představení na barcelonském MWC, které proběhne v únoru. Podle posledních informací to však vypadá, že by se tak nakonec i mohlo stát.

WiFi certifikací totiž nedávno prošlo zařízení s označením Samsung GT-N8000, které až nápadně připomíná to původní noteovské GT-N7000. Nic tedy není úplně jisté, nicméně pokud se Galaxy Notu II na MWC opravdu dočkáme, tak bude zajímavé sledovat s čím novým přijde a hlavně, jak to Samsung vyřeší, aby se vlajkovou lodí nestal namísto Galaxy S III.

 Zdroj: WiFi (1)(2) via Blog of Mobile

  • Larbar

    To už si zase budu must kupovat nový telefon? 😀

  • Jacek

    asi jo :-)……….. od SG III se bude zřejmě odlišovat hlavně velikostí displeje(4,6″ x 5,3″), 100% zůstane pero. Co se čip sady týká…nasazení QC ?