Samsung Galaxy Win – 4,7″ obr se Snapdragonem 200

2

samsung galaxy win

Na internet unikly první informace o chystaném Samsungu Galaxy Win. Mělo by jít o cenově dostupný smartphone střední třídy, který bude údajně vybaven 4,7″ Super AMOLED displejem o rozlišení 800 x 480 obrazových bodů.

Další zajímavostí ve výbavě bude čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 200 běžící na frekvenci 1,2 GHz a grafický čip Adreno 203. Galaxy Win tedy nejspíš bude jedním z prvních nebo dokonce úplně prvním smartphonem poháněným tímto levným čtyřjádrem, které výrobce představil na lednovém veletrhu CES 2013.

K další uniklé výbavě by měl patřit 5megapixelový zadní fotoaparát, 2000mAh baterie a operační systém Android 4.1 Jelly Bean doplněný o grafické rozhraní TouchWiz. Chybět samozřejmě nebudou ani technologie Bluetooth 4.0, Wi-Fi (802.11 a/b/g/n) a GPS. Korejský výrobce by měl mít údajně v nabídce také dual SIM verzi telefonu.

Samsung Galaxy Win bude údajně představen už letos v květnu. Na uniklém renderu můžeme vidět, že novinka svým designem následuje nedávno představenou vlajkovou loď Galaxy S4.

zdroj: ag

2 KOMENTÁŘE

  1. Cenově dostupný, chápu…ale tohle rozlišení je ideální na displaye 3,7″…na 4.7″ už mi to přijde opravdu málo…a ještě hůř u AMOLEDu…

  2. Cenově dostupný, chápu…ale tohle rozlišení je ideální na displaye 3,7″…na 4.7″ už mi to přijde opravdu málo…a ještě hůř u AMOLEDu…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here