Spekulace: Samsung Galaxy S5 bude představen 23. února, prodávat se začne v dubnu

0

Dnes navazujeme na včerejší článek o Samsungu Galaxy S5 a spekulacím o něm. Právě tento smartphone je v posledních týdnech snad nejčastěji v médiích skloňován, alespoň co se týče technologické stáje Samsung. Nyní máme i představu, kdy se chytrý telefon ukáže světu při oficiálním představení a v jaké době můžeme očekávat jeho začátek prodeje.

Během dnešního rána se totiž na sociální síti Twitter, konkrétně na profilu eldarmurtazin, což je jeden z předních analytiků, objevilo hned několik zpráv týkajících se Galaxy S5. Podle těchto zpráv bychom měli očekávat představení telefonu ke dni 23. února od 18:00, což by bylo krátce před MWC 2014 v Barceloně (začíná o den později). Do obchodů by se nejnovější generace smartphonu od Samsungu v řadě Galaxy měl dostat koncem dubna.

eldar murtazin

Věrohodnost zprávy může být zpochybňována, nicméně stejný uživatel informoval v minulém roce o představení předchůdce Galaxy S5, tedy současného Galaxy S4, který láme prodejní čísla. Cenově má stát jeho nástupce stejně jako v loňském roce Galaxy S4 při zahájení.

Pro doplnění – Galaxy S5 nabídne podle dosavadních spekulací procesor Snapdragon 805 (některé zdroje hovoří o modelu 800, ale pravděpodobnější je verze s 805), kterému má sekundovat 3GB operační paměť. Na 5,25palcovém displeji se pak bude zobrazovat rozlišení 2K. Kromě toho se uživatelé mohou těšit na zcela nový TouchWiz, tedy uživatelské rozhraní přímo do jihokorejského výrobce.

Zdroj: Twitter a AndroidAuthority

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here