Samsung Galaxy S4 Zoom míří do prodeje v ČR

1

Portfolio modelu Samsung Galaxy S4 se neustále rozšiřuje, a každý měsíc se objevil nějaký nový model Galaxy S4, který by portfolio ještě rozšířil. Již v portfoliu produktů máme Galaxy S4, S4 Google Play (čistý Android), S4 mini (menší verze), S4 Active (odolná verze) a nyní na trh přichází Galaxy S4 Zoom, která vlastní nejlepší fotoaparát z celé této modelové řady.

Samsung Galaxy S4 Zoom byl představen v průběhu června 2013, přičemž právě dnešním dnem se spouštějí prodeje tohoto modelu i u nás, v České republice. Doporučená maloobchodní cena nového výkonného zařízení, které kombinuje nejnovější chytrý telefon GALAXY S4 s pokročilými schopnostmi v oblasti fotografování, je stanovena na 11 799 Kč s DPH.

A čím že je tento telefon tak unikátní? Při koupi tohoto modelu totiž získáte hned dva přístroje v jednom těle – výkonný chytrý telefon a skvělý 16Mpx fotoaparát s optickou stabilizací obrazu, 10násobným optickým zoomem a xenonovým bleskem. GALAXY S4 zoom tím definuje nový standard v oblasti dokonalého fotografování pomocí mobilu.

00_SM-C101_Back_white_Standard_Online 00_SM-C101_Top Lens Off_white_Standard_Online 00_SM-C101_R Pespective_white_Standard_Online

 

Zdroj: tz

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here