Samsung Galaxy S4: další uniklé detaily o výbavě

4

samsung galaxy s iv logo

Samsung Galaxy S IV je asi nejočekávanějším smartphonem letošního roku, a proto není divu, že se téměř každý den objevují nové údajně uniklé informace a spekulace týkající se budoucí vlajkové lodi korejského výrobce. Jejich pravdivost si budeme moct ověřit až 14. března, kdy bude SGS4 v New Yorku slavnostně představeno.

V uplynulém týdnu se v AnTuTu benchmarku objevil záznam zařízení, které samo sebe prohlašuje za Samsung Galaxy S IV. K údajné výbavě telefonu patří 4,99″ displej o rozlišení 1920 x 1080 pixelů (Full HD), osmijádrový procesor Exynos 5410 běžící na frekvenci 1,8 GHz, grafický čip PowerVR SGX 544MP a 2GB RAM. Údaje v benchmarku se dále zmiňují například o 13mpx zadním fotoaparátu, 2mpx přední kamerce pro videhovory a operačním systému Android 4.2 Jelly Bean.

Jiné uniklé informace o Galaxy S IV však zmiňují, že smartphone bude mít procesor od Qualcommu, konkrétně čtyřjádrový Snapdragon 600 taktovaný na 1,9 GHz. Je docela pravděpodobné, že opět dočkáme několika variant SGS4, které se budou lišit použitým procesorem. Zatím není jasné, proč se Samsung k tomuto kroku rozhodl.

Podle poslední spekulace by měl být vlajkový model korejského výrobce zpočátku dostupný ve dvou barevných variantách, konkrétně bílé a černé. S největší pravděpodobností však bude jen otázkou času, kdy Samsung tento seznam barev rozšíří. Zájemci o Galaxy S4 by také měli mít možnost zvolit si svůj telefon s 16GB, 32GB nebo 64GB vnitřní pamětí. Celkem tedy bude novinka dostupná v šesti různých kombinací barvy a velikosti interní paměti.

zdroj: pdph, ta

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here