Samsung Galaxy S4 bude mít fyzická tlačítka pod displejem a design navazující na Galaxy S3

9

samsung galaxy s iv logo

Korejský deník DDaily nedávno zveřejnil několik novinek o dlouho očekáváném Galaxy S IV. Ačkoliv jde stále o nepotvrzené spekulace, vypadají následující informace poměrně důvěryhodně.

Nový vlajkový model Samsungu by neměl přijít o známou trojici tlačítek pod displejem, která je typickým znakem většiny dotykových smartphonů korejského výrobce. Výrobce sice údajně experimentoval s virtuálními tlačítky na displeji, které dnes využívá většina telefonů s Androidem, nakonec však raději zůstal u léty osvědčené koncepce. A revoluci bychom neměli očekávat ani v designu, novinka totiž bude svým vzhledem navazovat na „design inspirovaný přírodou“, který se poprvé objevil u Galaxy S III. Vypadá to, že větší změny v designu svých smartphonů bude Samsung provádět vždy po dvou letech.

DDaily se také zmiňuje o tom, že dřívější spekulace o podpoře dotykového stylusu S-Pen jsou nesprávné a tato zajímavá vychytávka tak nejspíš zůstane výsadou řady Galaxy Note. SGS4 však příjde s jinou zajímavostí, konkrétně bezdotykovými gesty. Zatím nevíme, zda si pod tím máme představit vylepšený displej jako u Sony Xperia Sola či něco zcela jiného. Poměrně jistým prvkem výbavy nového vlajkového modelu je 5″ Super AMOLED displej s Full HD rozlišením.

K představení Samsungu Galaxy S IV by mělo dojít v polovině března, na pulty obchodů se pak smartphone nejspíš dostane na konci března či začátku dubna.

via ac

9 KOMENTÁŘE

  1. hlavne at udela vsechny tri tlkacitka dotykovy!!!

    to hlavni hardwarovy bylo duvodem proc jsem radsi koupil galaxy nexus, rozcilovalo mne

  2. Osobne preferuj tlacitka(at uz dotykova ci hw) vne displeje, alespon neubiraji misto na samotnem displeji i pixely.

  3. Já mám právě radši HW tlačítko, na SGS III mi ani nevrže, ani nepřekáží, nemám s ním nejmenší problém. Ale byl bych rád, kdyby se designově provedla nějaká změna, protože vzhledově nezajímavější a klidně napíšu ošklivější telefon, než je SGS III, jsem už dlouho neměl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here