Samsung Galaxy S IV na prvních fotografiích?

1

samsung galaxy s4 (1) samsung galaxy s4 (2)

Po nepříliš kvalitní fotografii, která unikla před několika týdny, se na internetu znovu objevila údajná podoba Samsungu Galaxy S IV. Několik důvěryhodně vypadajících fotek smartphonu s označením GT-I9502 se dnes objevilo na čínském fóru 52Samsung.

Jak můžete sami vidět, Galaxy S IV by podle uniklých fotografií i dřívějších spekulací mělo nabídnout téměř stejný design „inspirovaný přírodou“ jako jeho předchůdce. Nechybí ani zaoblené rohy a typická dotyková tlačítka pod displejem.

Z fotografií také můžeme usuzovat, že je novinka vyrobena ze stejného plastu jako Galaxy S III, který byl doplněn o poměrně výraznou texturu. Samozřejmě je možné, že skutečný design SGS4 bude trochu jiný, protože na fotografiích byl zachycen jen předprodukční kus.

samsung galaxy s4 (3) samsung galaxy s4 (4) samsung galaxy s4 (5)

Obrazovka vyfoceného telefonu také potvrzuje některé z dřívějších informací o výbavě, jako jsou čtyřjádrový procesor s taktem 1,8 GHz, grafický čip PowerVR SGX 544MP, 2GB RAM, displej neznámé velikosti o Full HD rozlišení a 13mpx fotoaparát.

Operační systémem je Android 4.2.1 Jelly Bean doplněný o novou verzi grafického rozhraní TouchWiz. Uniklá verze budoucí vlajkové lodi Samsungu je určena pro mobilního operátora China Unicom a od běžné verze by se měla lišit například dualSIM funkcionalitou.

K oficiálnímu představení Samsungu Galaxy S IV dojde 14. března v New Yorku, kde se konečně dozvíme, zda jsou výše uvedené fotografie a informace o výbavě pravé. Líbil by se vám tento design Samsungu Galaxy S IV?

samsung galaxy s4 (8) samsung galaxy s4 (7) samsung galaxy s4 (6)

zdroj: 52samsung via phonearena

1 komentář

  1. Mysílm že to je reálný kousek. Design odpovídá a bohužel lesklá plastová záda jsou klasika. Lidi to ale stejnak koupí, to není podstatná věc při rozhodování. Mohli by ale už začít používat jiný materiál – aby bylo jasno nejsem pro hliník, ale uvítal bych spíše něco jako softtouch plast.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here