Samsung Galaxy S III se znovu objevil na fotografii, tentokrát s čistým Androidem 4.0 ICS

1

Jen jeden den po podvodném obrázku, který měl ukazovat podobu dlouho očekávaného Samsungu Galaxy S III, se na internetu objevila další fotografie. Ta údajně pochází od jednoho ze zaměstnanců Samsungu, který má možnost si telefon vyzkoušet. I když je fotografie v poměrně nízké kvalitě, je doplněna o krátký popis plný zajímavých informací.

Testovací verze Samsungu Galaxy S III nabízí dva launchery, mezi kterými je možno přepínat při restartu telefonu: s uživatelskou nadstavbou TouchWiz nebo s čistým Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich. Zatím není jasné, zda se tento zajímavý způsob objeví i u běžně prodávané verze.

Ve výbavě bychom měli naleznout 4,7″ displej technologie Super AMOLED Plus a HD rozlišením (720p), který zabírá téměř celou přední stranu telefonu. Vysoký výkon by měl zajistit čtyřjádrový procesor Exynos, doplněný o 2GB RAM. Fotoaparát na zadní straně telefonu nabídne rozlišení 12mpx. Pod zadním keramickým krytem upraveným stejnou technologií, kterou před nedávnem představilo HTC, se nachází baterie s kapacitou 2250 mAh. I přes to by tloušťkja telefonu neměla přesáhnout 8 milimetrů.

Skutečná fotografie nebo jen další padělek?

Parametry vypadají velice hezky a uniklá fotografie na první pohled docela reálně. Pojďme se ale na obrázek podívat trochu detailněji. Vypadá to, že uniklá fotografie není originál, ale jde o fotografii z obrazovky. Proč? První možností je, že autor se chtěl rychle a jednoduše zbavit EXIF informací z původního snímku. Druhou možností je, že autor chtěl zamaskovat nedokonalosti svého padělku.

Zajímavá historka o dvou launcherech může mít také své opodstatnění. Screenshot čistého Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich se dá sehnat mnohem jednodušeji než screenshot nového grafického rozhraní TouchWiz. Všimněte si také, že telefonu na obrázku chybí horní notifikační lišta.

Situaci okolo tohoto rozporuplného obrázku dále sledujeme a o dalších novinkách vás budeme na našich stránkách informovat.

via ap

  • Jajin

    doufám, že je to fake. design se mi vůbec nelíbí. přechozí bílá podoba byla mnohem designově hezčí. tohle mi na první pohled připadá jako Note.