Samsung Galaxy S III nakonec možná na MWC nepřijde

1

Ačkoliv bylo až do dnešního dne bráno představení snad nejočekávanějšího telefonu současnosti, Samsungu Galaxy S III na nadcházejícím veletrhu mobilních zařízení v Barceloně jako takřka jistá záležitost, tak nebylo v podstatě nikdy oficiálně potvrzeno. A podle údajně spolehlivého zdroje redaktora ze serveru theVerge to pomalu začíná vypadat, že nikdy potvrzeno nebude, prý k němu totiž na MWC vůbec nedojde.

Na druhou stranu se údajně není proč bát, i přes toto zdržení se představení a s trochou štěstí i zahájení prodeje dočkáme ještě před letními prázdniny, tedy maximálně o měsíc či dva později, než se původně předpokládalo.

Kromě nového data představení není jistý ani důvod přeložení. Z těch pravděpodobnějších spekulací však nejuvěřitelněji vypadají problémy se čtyřjádrovým Exynosem a, což je nejspíše opravdu tím hlavním důvodem, snaha uvést telefon jak na Evropský tak i Americký trh v alespoň přibližně stejnou dobu.

A nakonec jedno zamyšlení, pokud opravdu nedojde k přestavení SGS III v Barceloně, tak o jakém telefonu nám to Murtazin nedávno básnil?

zdroj: theVerge

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here