Samsung Galaxy S III možná nabídne jen drobnější vylepšení ve srovnání s předchůdci

6

Během posledních několika měsíců se na internetu objevilo nespočet zajímavých informací o údajné výbavě Samsungu Galaxy S III. Server CNET s odvoláním na anonymní britský zdroj uvedl, že skutečná výbava dlouho očekávané vlajkové lodi korejského výrobce nebude natolik působivá a revoluční, jak všichni očekáváme.

Galaxy S III by podle nejnovějších informací mělo být jen vylepšeným modelem Galaxy S II nebo Galaxy Nexus. Možná tedy nastane podobná situace jako minulý rok u Applu. Místo dlouho čekávaného iPhonu 5 byl nakonec představen jen iPhone 4S, tj. mírně vylepšená verze „čtyřky“.

Přesná výbava Samsungu Galaxy S III zatím nebyla vyzrazena, už zmíněný zdroj ale naznačil, že bude podobná jako u HTC One X. Očekáváme tedy čtyřjádrový procesor, 1GB RAM a HD displej s uhlopříčkou asi 4,7 palce.

Korejský výrobce by měl novinku představit už 3. května v Londýně. Do té doby budeme raději brát všechny neoficiální informace s velkou rezervou.

zdroj: cnet

 • Upřímně, on někdo čeká něco víc, než čtyřjádro a HD displej?

  • Taky nevím, co víc si přát 🙂

  • Lubos Strachota

   Pokud nekdo cekal neco revolucniho, tak prave u SGS3 se ocekavalo bezdratove nabijeni…

   • no ja nevim jak pro ostatni,ale pro mne zrovna moc bezdratovy nabijeni neni nejakej prinos.co takhle třeba Rychlejší nabíjení?

 • Mireksc

  Ja chci nakou pecku at me to konecne prinuti koupit novej telefon xD

 • Sad

  Tak galaxy s2 je dokonalý mobil…takže otázka, lze vylepšit dokonalost? Těžko