Samsung Galaxy S III Mini se u nás začal prodávat s NFC

1

V České republicce se začala prodávat nová verze Samsungu Galaxy S III Mini, která je vybavena technologií NFC. Ostatní výbava se neliší od běžné verze smartphonu, která je na trhu už několik měsíců. Dokonce i cena zůstala totožná, zájemcům o tento telefon tak doporučujeme před nákupem ověřit, zda jde opravdu o verzi s NFC.

NFC čip tentokrát není umístěn na zadním krytu, ale přímo v baterii telefonu. Přítomnost této technologie tak poznáte mimo jiné podle čtvrtého pinu, který běžná verze Samsungu Galaxy S III Mini nepotřebovala. Nová verze smartphonu samozřejmě má technologii S Beam umožňující velmi rychlý přenos souborů mezi dvěma telefony s NFC od Samsungu.

samsung galaxy s iii mini red front

Samsung Galaxy S III mini nabídne 4″ Super AMOLED displej s WVGA rozlišením,  dvoujádrový procesor ST-Ericsson NovaThor taktovaný na 1 GHz, grafický čip Mali-400 a 1GB RAM. Nechybí ani 5mpx zadní fotoaparát, přední fotoaparát s VGA rozlišením, NFC, Bluetooth 4.0, 1500mAh baterie a 8GB interní paměť rozšířitelná pomocí slotu na microSD karty až na 32GB. Operačním systémem je Android 4.1 Jelly Bean doplněný o uživatelské rozhraní TouchWiz.

zdroj: samsungmania

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here