Samsung Galaxy S III bude mít 4,8″ displej a keramický kryt

12

Na internetu neustále kolují nejrůznější informace o výbavě nové vlajkové lodi Samsung. S úplně novými informace nyní přišel server BGR, který mimo jiné uvádí, že se novinka začne prodávat ve stejný čas na všech světových trzích.

Galaxy S III by mělo mít 4,8palcový displej, což by odpovídalo spekulacím, že Galaxy Nexus zapadá svou velikostí displeje mezi Galaxy S II a S III. Novinka od Samsungu tedy znovu zvýší laťku velikosti displejů u chytrých telefonů s Androidem.  Nesmíme zapomenout, že displeje s podobnou uhlopříčkou 4,7″ budou mít nové vlajkové lodi jiných předních výrobců: HTC One X a LG Optimus 4X HD. Ačkoliv se zpráva nezmiňuje o dalších vlastnostech displeje Samsungu Galaxy S III, můžeme očekávat, že půjde o technologii Super AMOLED Plus a HD rozlišení (720p).

Druhou vlastností, kterou tentokrát jistě ocení všichni uživatelé očekávající Galaxy S III, je zadní kryt vyrobený ze zesíleného keramického materiálu. Ano, Samsung konečně dává sbohem často kritizovanému plastu, který je sice levný, lehký a poměrně odolný, ale neposkytuje pravý pocit luxusu, který se u vlajkové lodi očekává.

Nesmíme zapomenout ani na starší informace, podle kterých bude mít Samsung Galaxy S III tloušťkou jen 7 mm, tedy o 1,5 mm méně než Galaxy S II. Ve výbavě by měl být také 8mpx zadní a 2mpx přední fotoaparát, čtyřjádrový procesor, 2GB RAM a samozřejmě Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Korejské zdroje uvádí, že se Samsung Galaxy S III začne prodávat během letošního května. Otázkou zůstává, kdy a kde bude telefon představen. Na MWC 2012, které začíná 27. února v Barceloně, to totiž podle oficiálního vyjádření Samsungu nebude.

zdroj: ac

 • Výtečně! 

 • Škoda že nikdy neuvedou parametry baterie, která bude nejspíše jen kolem 1500 mAh víc by se do toho telefonu nejspíše ani nevlezlo

 • Ha

  mohlo by to mit rozlišeni jak note to by byla pecka..tešim see

  • Tak s ničím jiným než HDčkem (1280×720) se snad již ani nepočítá.

 • Pokud tam nedají aspoň 2500 mah nebo ještě lépe přes 3000 mah, tak je ten mobil nepoužitelný! Obvzlášť pokud tam dají ten nový 4 jádrový procesor s taktem 2.0 GHz.

  • Víc jader nemusí nutně znamenat vyšší spotřebu. Viz Tegra 3.
   Spíše naopak, pokud Samsung využije více jinak taktovaných jader, tak může naopak nějakou tu šťávu ušetřit.

 • Fubond

  Parametry zatim vypadaji skvele,jen se bojim vydrze baterie a nejak mi nejde do hlavy 8 mpx fotak..

 • KGpro

  kokoe

 • Leon

  bude to strašná sračka…jak stroj, tak i soft. jedině Apple s IOS… nejlepší telefony na světě nikdo je zatím nepřekonal a myslím že i nikdy nepřekoná… cena je skoro srovnatelná, ale celková kvalita se nedá s Iphony srovnat

  • Ha

   blbost apple je sto let za opicema..bez guru už nic lepšího nevymyslí!!!

 • Lubos Strachota

  Bomba, tesim se. Pokud vyjde v kvetnu, tak ale na nej nastreno mit jeste nebudu 😀

 • Bazato

  Jestli bude mít display až do okrajů tak se šířka oproti sgs2 nezmění nebo jen nepatrně. A když tam dají baterii postavenou na nové technologii, tak tu máme stroj, který rok či dva nebude mít konkurenci.