Samsung Galaxy S II – trhá rekordy prodejnosti

5

Jak jsme Vás již dříve informovali nová vlajková loď od Samsungu Galaxy S II, překonavá jeden prodejní rekord za druhým, jen v Jižní Koreji se prodalo 1 milion těchto přístrojů během jednoho měsíce. U našich sousedů v Německu se tento přístroj drží na prvním místě v prodeji mezi smartphony. Podle tiskové zprávy českého zastoupení Samsungu, si tento přístroj vede také velmi dobře na českém trhu. Galaxy S II překonal veškeré předpoklady i velké očekávání a je momentálně na mnoha místech vyprodán,  mnoho zákazníků čeká na novou dodávku přístrojů, která podle českého zastoupení dorazí v nejbližších dnech.

Samsung Galaxy S II

Samsung GALAXY S II je nejvýkonnějším chytrým telefonem na světě a raketovou rychlostí si získává nové a nové příznivce. Jeho nepřekonatelné vlastnosti z něj činí skutečně unikátní mobilní zařízení, které poskytuje široké spektrum technologických inovací, současně je však uživatelsky velmi přátelský,“ říká Roman Šebek, Sales & Marketing Director TN společnosti SAMSUNG.

Graf ceny produktu Samsung i9100 Galaxy S II poskytuje server Heureka.cz

5 KOMENTÁŘE

  1. aj HTC Sesnsation mohl na vyšších pozicích prodejnosti, kdyby to tak nedomršil, s tou anténou, zajímalo by mě zda udělají nový kryt s lépe ošefovanou anténou… nebo jak se k celkové situaci postaví, zda vůbec na to bude uznávat reklamace… je to děs… a v závislosti na to se odvíjí hodně faktoru… třeba výdrž baterie, díky tomu že v landscape poloze ten signál mnohdy není možné při surfování udržet, tak se telefon připojuje přes mobilní síť neustále a snižuje výdrž baterky, nebo díky tomu mi zamrzává Skype…. prostě… ptffffeeeeeejjjjjj!!! tolik sem HTC fandil…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here