Samsung Galaxy Note se Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich dočká v 2. čtvrtletí

5

Aktualizace na nejnovější Android 4.0 Ice Cream Sandwich jsou již v zemích na západ v plném proudu, alespoň tedy pro novější telefony od HTC, Samsung Galaxy S II a pár dalších zařízení, a dokonce i u nás, v České republice, to již začíná vypadat, že moc dlouho čekat nebudeme.

Stále je tu však jedno poměrně nové zařízení, pro které zatím aktualizace na Ice Cream Sandwich ještě nikde nezačala a nebyla dokonce ani přesně naplánována. Navíc jde o zařízení, které by si zrovna Ice Cream Sandwich zasloužilo co nejdříve, ano mluvím o Samsungu Galaxy Note.

A dnes Samsung konečně aktualizaci na Android 4.0 Ice Cream Sandwich pro Galaxy Note oznámil, konkrétně se ji všichni majitelé dočkají někdy v druhém čtvrtletí tohoto roku, tedy v období od dubna do června. Kromě nové verze Androida a s tím spojených novinek bude aktualizace navíc obsahovat také pár dalších aplikací využívajících S-Pen.

zdroj: talkandroid

 

5 KOMENTÁŘE

  1. Jsem proste pouze zvědavý. Zatím jsem v recenzích žádné ódy nečetl. Spiš o problematickych místech, ktere opravdu jako problem vypadaly. Naproti tomu problemy ma se systémem tabletkotelefon Note uz ted dost a opravdu chybí nejake razantnejsi reseni.

  2. radsi jsem muj notik zalohoval na kisu,nahral jsem android 4,vse vypydalo v pohode ale pak najednou my zacal sdelat vsechny zvuky a vybrace ikdys nebyli zaple,mluvil atd,tak jsem to vratil do tovarniho nastaveni,a 4.0 krasne funguje,zatim jsem spokojen,baterku mozna zere vice,ale nevim to jiste,hodne ho pouzivam,pokud budete aktualizpovat budete spokojeni po tovarnim nastaveni jako ja

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here