Samsung Galaxy Note III by měl být představen 4. září

3

samsung-logo-0012

Po představení vlajkové lodi Galaxy S4 se nejočekávanějším zařízením od Samsungu bezpochyby stala třetí generace tabletofonu z řady Galaxy Note, která by měla být podle posledních uniklých informací představena 4. září. Stane se tak nejspíš na tiskové konferenci, kterou korejský výrobce uspořádá dva dny před začátkem veletrhu IFA 2013 v Berlíně.

Stejný zdroj se zmiňuje také o úhlopříčce Super AMOLED displeje Samsungu Galaxy Note III, která by měla být 5,7″, což je o 0,2″ více ve srovnání s předchozí generací tabletofonu. Vzrůst by mělo také rozlišení, a to na 1920 x 1080 obrazových bodů. Galaxy Note III údajně přijde také s technologií LTE Advanced umožňující připojení k internetu rychlostí až až 1,5 Gbps.

Starší spekulace zmiňovaly další výbavu Samsungu Galaxy Note III, ke které by měla patřit 3GB RAM spolu se čtyřjádrovým Snapdragonem 800 nebo osmijádrovým Exynosem 5. Není vyloučeno, že výrobce zvolí stejnou prodejní strategii jako v případě Galaxy S4 a bude Galaxy Note III nabízet na různých trzích s rozdílnými procesory.

zdroj: GSM Arena

 • Tommy

  Note II nema full hd…

  • Jáchym Šlik

   Omlouvám se za omyl a díky za upozornění.

 • marrtyn

  Chtelo by to naky pekny design, to bych pak do nej sel.