Samsung Galaxy Note II bude mít možná 5,5″ displej [první informace]

3

Samsung už připravuje nástupce velmi populární tabletofonu Galaxy Note, kterého se na celém světě prodalo přes sedm milionů kusů.

Samsung Galaxy Note 2 by měl být stejně jako jeho předchůdce představen v říjnu a na pulty obchodů by se měl dostat do konce letošního roku. Jeho výbava zatím není potvrzena, podle Unwired View by ale zařízení mělo mít 5,5″ Super AMOLED Pentile displej s rozlišením 1680 x 1050 obrazových bodů, 8mpx fotoaparát, 1,5 GB RAM a nový dvoujádrový procesor Samsung Exynos 5250 na architektuře ARM Cortex-A15 taktovaný na 1,7 GHz. Operačním systémem bude Android Ice Cream Sandwich nebo dosud nepředstavený Jelly Bean. V nabídce by podle dostupných informací němela chybět ani verze s podporou LTE. Výše můžete dokonce vidět obrázek, jak si nový Galaxy Note představují fanoušci.

  • Angel_muerte

    Mám Note, ale predstavujem si že nástupcovi dajú 4 jadra (určite to spravia kto by kupoval takýto telefonisko o pol roka s dvoma jadrami) a už ked ešte väčší display tak tie kraje viac orezať!!! 😀 inak dizajn čistý S3 ale vyzerá fajn 🙂

  • xdedwe

    Exynos 5250= Cortex A15=Mali T604….f*ck yea!

  • Ha

    Xdedwe presne tak totobude pecka nejvetsi seru na s3 cekamna toto