Samsung Galaxy Grand se začne prodávat v únoru

1

Samsung Galaxy Grand byl představen už v prosinci minulého roku, dosud se však na internetu neobjevily žádné informace o dostupnosti tohoto telefonu. Podle tiskové zprávy, kterou vydalo ukrajinské zastoupení Samsungu, se novinka začne prodávat v únoru za poměrně vysokou cenu.

Galaxy Grand bude nabízen ve dvou verzích. První s označením GT-I9080 má jeden slot na SIM kartu, druhá verze GT-I9082 si dokonce poradí s dvěma SIM kartami. Smartphone je vybaven 5″ displejem s rozlišením 800 x 480 obrazových bodů, dvoujádrový procesor Broadcom běžící na frekvenci 1,2 GHz, 1GB RAM a 8GB interní paměť rozšiřitelnou pomocí micro SD karty.

Z další výbavy nesmíme zapomenout zmínit dvojici fotoaparátů (8mpx zadní a 2mpx přední), Bluetooth 4.0,  GPS, Wi-Fi a 2100mAh baterii. Operačním systémem je Android 4.1 Jelly Bean s uživatelskou nadstavbou Touchwiz, která je doplněna o některé novinky z dražších Samsungů, například víceokenní multitasking.

Jak už jsme zmínili na na začátku článku, začne se Samsung Galaxy Grand prodávat už na začátku února. Na Ukrajině bude dostupná výhradně dualSIM verze Samsung Galaxy Grand Duos za 4444 ukrajinských hřiven, v přepočtu téměř 10 500 Kč. Cena i dostupnost v České republice zatím zůstávají neznámé.

zdroj: uv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here