Samsung bude prodávat bílou variantu Galaxy Nexus

2

Bílé varianty původně černých telefonů. Jedni je nenávidí, druzí je naopak zbožňují a neváhají si na ně leckdy poměrně dlouho dobu počkat a případně i připlatit. Jedno je však nezpochybnitelné, a sice že jde o jeden z mnoha trendů, které v podstatě začal Apple, a další výrobci jej následně přebrali.

A nejdále v tomto přebírání asi došel Samsung. Ten totiž nejenže již v minulosti do bílé přebarvil svou vlajkovou loď Samsungu Galaxy S II, ale v průběhu tohoto dokonce představil bílou variantu referenčního telefonu Googlu – nového Nexusu Galaxy.

Stejně jako u Galaxy S II, bude i bílý Nexus Galaxy zprvu dostupný pouze ve Velké Británii a to za cenu 519 liber (16 000Kč) za 16GB, potažmo 614 liber (19 000Kč) za 32GB verzi. Zda se dostane i na český trh zatím není známo.

Graf ceny produktu Samsung i9250 Galaxy Nexus poskytuje server Heureka.cz

Zdroj: smartmania

2 KOMENTÁŘE

  1. čo tak modru s dizajnom ICS? fakt kreativne, odkedy prišiel Iphone tak sa farba nerieši… ešte že mame firmy ako nokia a SE

  2. I HTCčko dělá pár barev 😉 Každopádně ale ta modrá z ICSka…to by byla parádička. Ale obávám se, že toho se asi nedočkáme..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here