Samsung a LG možná představí skládací telefony již tento rok

0

Po představení různých návrhů smartphonů se “skládací“ obrazovkou, to vypadá tak, že Samsung s výrobou tímto typem smartphonů už začal.  S odkazem na anonymní zdroje, The Korea Herald uvádí, že Samsung se chystá vyrobit 100 000 těchto telefonů, které budou zároveň i 7-palcový tablet. Zdá se, že Samsung již pracuje na rozkládacích panelech a měl by je představit někdy ve třetím čtvrletí roku 2017.

20170111000704_0

Publikace také uvadí, že Samsung nemá žádné technické problémy při podání návrhu pro výrobu tohoto skládacího telefonu. Jen musí udělat konečné rozhodnutí, jelikož si společnost není jistá tím, zda telefon bude mít vysoký prodej a firma zisk.

LG chce také přijít se svým vlastním skládacím telefonem, ale až na konci tohoto roku. LG pracuje na rozkládacích panelech téměř tři roky. Nicméně, narozdíl od společnosti Samsung, která hodlá své rozkládací technologie využít ve svých telefonech, LG chce licencovat své panely pro Apple nebo Huawei. Uvidíme, ale možná v roce 2017 se tyto rozkládací telefony stanou populární a oblíbené mezi lidmi.

Zdroj

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here