První reklamy na Galaxy S5 a Gear 2 byly zveřejněny

0

Během udílení cen na Academy Awards ukázal Samsung dvě reklamy – videa, na kterých nám ukazuje dva kousky jeho hardwaru představené na Mobile World Congress 2014 v Barceloně. První z nich je smartphone Samsung Galaxy S5 a druhým jsou chytré hodinky Samsung Gear 2.

http://www.youtube.com/watch?v=PmF-1WGwdhw

V první reklamě nám Samsung předvádí svou novou vlajkovou loď a uvádí s jakými přednostmi přichází – the biggest and the brightest (největší  a nejjasnější) – the smartest (nejchytřejší/nejinteligentnější) and most innovative (a nejinovativnější) – (Pozn.: Vše volně přeloženo.). Na konci je zmíněn název zařízení rozšířený o velikost displeje a zabudovanou funkci měření tepu: The 5,1″ Full HD Samsung Galaxy S5 with built-in heart rate monitor. Můžeme si všimnout, že Samsung ukázal mobilní telefon v černé barvě, designově řekněme té nejméně zajímavé.

Na konci videa si Samsung neodpustí malou narážku na Apple – The Next Big Thing is Here. April 2014 (Další velká věc už je tady. Duben 2014 – Pozn.: Volně přeloženo.) – kdy tento slogan vznikl v důsledku zveřejnění reklamy na Apple, který oznámil, že se další velká věc chystá. Toho využil Samsung a při představení svého modelu, ještě před představením nového iOS zařízení, začal používat výše zmíněný slogan.

Samozřejmě v tomto ohledu nemůžeme dávat zásluhy ani Applu ani Samsungu, že by je toto slovní spojení napadlo jako první. V historii se objevily již několikrát reklamy, ve kterých byl tento slogan použit. První i druhé video nesou společný název – Amazing Things Happen (Úžasné věci se dějí – Pozn.: Volně přeloženo.).

http://www.youtube.com/watch?v=0bmkigBxBqE

Ve druhém videu, které ukazuje chytré hodinky Gear 2 se toho však příliš nedozvídáme. Jedna věc se však dá zdůraznit. Jelikož se poprvé video objevilo na udílení Oscarů, použil do svého videa Samsung nápis: „Only few things deserve to be gold on such a big night.“ – „Jen pár věcí si zaslouží být zlatých na tak velkém večeru“ (Pozn.: Volně přeloženo.). Přičemž ve videu jsou ukázány hodinky Gear 2 ve zlaté barvě.

Zdroj: Technobuffalo

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here