První buildy CyanogenMODu 9 pro Samsung Galaxy S (II) a Nexus S

6

Pamatujete si na nedávné prohlášení CyanogenMOD týmu, že s novou, na Ice Cream Sandwich postavenou, verzi 9.0 přinesou přibližně za 2 měsíce? Říkali jste si, že je to příliš dlouhá doba? Tak to pro Vás mám dobrou zprávu.

Již nyní si totiž můžete vyzkoušet prvotní buildy nového modu pro telefony Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S II a Nexus S. Ačkoliv je třeba vzít na vědomí, že jde o prvotní buildy ve kterých nemusí vše fungovat, tak konkrétně ve verzi pro Samsung Galaxy S jede takřka vše důležité včetně hovorů, SD karty, 3G, GPS, WiFi, fotoaparátu a dalších.

Současně s tím se také začínají objevovat nové verze MIUI ROM, které jsou postavené právě na těchto prvotních buildech nového CyanogenMODu 9.

Graf ceny produktu Samsung i9000 Galaxy S poskytuje server Heureka.cz

Graf ceny produktu Samsung i9100 Galaxy S II poskytuje server Heureka.cz

Zdroj: svetandroida

 • hlubepet

  díky za otisknutí mého videjka (první odkaz) :))

  • Petr Houška

   Není zač 😉

 • milaa

  No musim rict ze toto vlakno je na xda uz 2 dva tydny a myslim ze ta verze pro galaxy s ani neni od cyanogen mod team. (Klikal sem na odkaz galaxy s)

  • s3icc0

   přesně . . verze od onecosmic je prostě jen port 4.0 … je tam ještě druhé vlákno od pawitp a to má být základem pro CM9 (mají to tam i v popisku) – jinak už je tam i první ROMka, která ale bohužel vychází z těch dvou portů od onecosmic a pawitp, takže stejný bugy a chyby a disfunkce 😀
   jak to tak bývá tak si většina stejně počká na oficiální romky samsungu už minimálně kvůli driverům foťáku …

 • fekal

  nejde mi to ale proc ?