Pět nových Androidů od LG: luxusní Prada K2 i levné modely

1

LG chystá hned několik nových telefonů s operačním systémem Android. Po Optimusech 2X, Black a 3D přichází s dalšími přístroji a některé z nich jsou velmi zajímavé.

LG Prada K2

Design na prvním místě – tak by se dal jednou větou charakterizovat model Prada K2. Hned na druhém místě je ale s nevelkým odstupem výbava, které je velmi bohatá. Zejména ženy se mohou těšit na 4,3″ NOVA displej, přední 1,3megapixelovou kameru a zadní 8megapixelový fotoaparát, 16GB interní paměť, Android 2.3 Gingerbread a podporu HSPA+. Procesor by podle výbavy měl být dvoujádrový. Už zmíněný design je inspirovaný známou značkou Prada, jehož logo by na krytu telefonu nemělo chybět. Tloušťka je jen 8,8 milimetru.

LG Victor

LG Victor má jen 3,8palcový OLED displej a 1GHz procesor, i přesto ale výbava telefonu není vůbec špatná. Nechybí třeba 5megapixelový fotoaparát, přední VGA kamera pro videohovory a Android 2.3 Gingerbread.

LG Univa

Ve šlépějích svého velmi úspěšného předchůdce Optimus One se bude snažit jít i jeho nástupce. Zda půjde o Optimus Two zatím nevíme, známe totiž jen název Univa. Telefon byl vylepšen v mnoha směrech, například 800MHz procesor nahradil původní 600MHz. Displej je 3,5palcový (HVGA) a nechybí ani 5megapixelový fotoaparát. LG Univa má tloušťku 11,9 milimetru a na trhu by se mělo objevit ve posledním čtvrtletí tohoto roku.

LG Gelato

Pokud je vám tento telefon na obrázku nějak povědomý, tak vězte že jde o dříve představený Optimus Net. Jen s tím rozdílem, že Gelato je vybaveno NFC čipem a pravděpodobně bude k dostání jen v USA. Mezi výbavu tedy patří například 800MHz procesor, 3,2″ displej a 3MPx fotoaparát.

LG E2


Tento telefon zůstává zatím nejvíce zahalen tajemstvím. Můžeme jen odhadovat, že bude vybaven menším displejem, jednojádrovým procesorem a nejspíš 3MPx fotoaparátem.

Neoficiálně světlo světa spatřily i informace o telefonu se 720p HD displejem a uhlopříčkou 4,5″. Na trh by se mělo brzy dostat také LG Fantasy s operačním systémem Windows Phone 7 Mango.

zdroj: pn

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here