Oppo N1 – Připravovaný telefon se špičkovou výbavou

2

Jak už někteří z vás víte, výrobce Oppo připravuje svoji vlajkovou loď, která by se měla umístit mezi top modely. Na internetu se objevily další informace se kterými bychom se s vámi rádi podělili. Naposledy jsme vás informovali o 5 palcovém Full HD displeji, který nakonec bude větší a to s úhlopříčkou 5,9 palců. Po dlouhém čekání se konečně objevil obrázek, který nám prozrazuje, jak by mohl vypadat.

oppo-n1-render

Není zcela jasné, zda se jedná opravdu o připravovaný model Oppo N1. Je totiž až neuvěřitelné, jak tenké okraje se nachází kolem displeje. Pokud by finální verze vypadala tak jako na obrázku, zařadila by se nejspíše mezi nejhezčí smartphony současnosti. Co se týče softwaru, bude vybaven předistalovaným operačním systémem Android 4.2.

Oppo rozhodně nechce zůstat pozadu a proto nehodlá šetřit na výbavě. Nabídne kvalitní snímací zařízení, které by mělo poskytnout až 15x zoom při focení. Díky technologii nazývané „Owl“ a xenonovému blesku, se kterým se setkáváte u kompaktu, byste mohli pořizovat velmi kvalitní snímky i za zhoršených světelných podmínek. Fotoaparát je jedním z hlavních lákadel zařízení.

OPPO0     OPPO3    OPPO1

Zvládnutí těch nejnáročnějších aplikací a her by měl zajistit čtyřjádrový procesor Snapdragon 800, který patří mezi absolutní špičku. Paměť RAM bude mít kapacitu 2GB, proto by nemusel mít obavy ohledně výkonu ani ten nejnáročnější uživatel. Pokud rádi sledujete filmy nebo si hodně potrpíte na větší kapacitě vnitřní paměti zařízení, určitě oceníte možnost rozšíření kapacity díky slotu na paměťové karty.

Těšit byste se  mohli také na dotykový zadní kryt, který vám pomocí gest usnadní používání horní části obrazovky ve chvílích, kdy chcete telefon používat jednou rukou. Zatím se jedná pouze o spekulace a proto se může v několika ohledech finální verze lišit. Oficiální představení se bude konat již za 9 dní. Na tuto událost se moc těšíme a proto vás o ní budeme informovat.

Zdroj: gizchina

 

  • Mixam

    5 palců je až dost natož 5,9 kdyby zůstal u 5 a opravdu vypadal tak jak tu vidím asi bych ho i koupil…

  • Zbyněk Valenta

    ta nadstavba je hrozná