Oppo Find 7 na uniklých oficiálních renderech a bez 50mpx fotoaparátu

0

Oppo Find 7 leak1

Podoba chystaného smartphonu Oppo Find 7 už na internet unikla před několika týdny prostřednictvím čínské databáze certifikací telekomunikačních zařízení TENAA. Nešlo o zrovna nejkvalitnější fotografie, naštěstí však netrvalo dlouho a dlouho očekávaná novinka unikla znovu. Tentokrát byly její údajné oficiální rendery nedopatřením zveřejněny na webových stránkách Red Dot Awards. jednoho z nejprestižnějších ocenění za design.

Oppo Find 7 bude po designové stránce docela povedený kousek. Očekávat bychom měli použití zaobleného tvaru navazující na loňský Find 5, celoskleněný přední panel nebo kovový rám. Nejzajímavějším prvkem však bude bezpochyby výrazná notifikační dioda tvaru půlměsíce umístěná ve spodní části přístroje, která bude upozorňovat například na zmeškaná volání či přijaté zprávy. Obdobnou notifikační diodu najdeme u některých smartphonů od Sony.

Oppo Find 7 leak2

Popis na webových stránkách Red Dot Awards zároveň uvádí, že Oppo Find 7 bude mít 13megapixelový zadní fotoaparát. Předchozí informace o rozlišení 50 megapixelů byly tedy nejspíš podvod, což se konec konců dalo očekávat. Existuje sice ještě možnost, že čínský výrobce chystá více variant smartphonu lišícími se rozlišením fotoaparátu, ale i ta je poměrně nepravděpodobná.

Naopak naprosto jistě už víme, že Oppo Find 7 bude nabízeno ve dvou verzích s různými rozlišeními 5,5″ displeje. Dražší varianta by měla nabídnout Ultra HD, konkréně 2560 x 1440 pixelů. V nabídce však bude také levnější verze, která bude mít jen Full HD rozlišení. Oppo Find 7 by měl dále mít čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800, 3GB RAM, podporu LTE a 4000mAh baterii. K představení čínské novinky dojde na tiskové konferenci pořadané 19. března v Pekingu.

zdroj: Liliputing via GSM Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here