Oppo Find 7: jakou výbavu bude mít nová vlajková loď z Číny?

0

Na internet unikly podrobnosti o výbavě chystaného smartphonu Oppo Find 7, který se stane přímým nástupcem současné vlajkové lodi Oppo Find 5. Detaily se objevily v internetovém obchodě OppoMart.com, kde byly nedopatřením či záměrně zahájeny předobjednávky smartphonu. V době psaní článku však byla daná stránka z webu odstraněna.

Oppo Find 7

Oppo Find 7 by mělo mít stejný 5″ displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů, který najdeme u Find 5. Uvnitř však bude tepat čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 taktovaný na 2,3 GHz, 2GB RAM a 32GB vnitřní paměť. Zatím není jasné, zda bude možné její rozšíření skrze slot na micro SD karty.

O snímky se postará 13mpx zadní fotoaparát a přední kamerka s nevídaným rozlišením 8 megapixelů, kterou bude možné používat pro pořizování kvalitních autoportrétů. Tloušťka smartphonu sice vzroste z 8,9 na 9,9 mm, ale za to se uživatelé dočkají baterie o kapacitě 4 000 mAh.

Oppo Find 7 by se měl prodávat za cenu kolem 700 dolarů, zatím však není jasné, kdy dojde k jeho představení. Podle posledního prohlášení výrobce se tak nejspíš nestane dříve než v září letošního roku. Oppo Find 7 bude stejně jako jeho předchůdce nejspíš nabízen i na evropském trhu.

zdroj: GSM Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here