Oppo Find 7 – další potvrzené parametry

0

Jak je již u čínského výrobce zvykem, informace o dalších modelech zveřejňuje prostřednictvím webových stránek či sociálních postupně, až do samotného představení zařízení. Nyní byla potvrzena velikost displeje.

F7

Již dříve Oppo uvedlo, že Find 7 bude mít rozlišení displeje 2K (tedy 2560*1440). Nyní na sociálních sítích – Facebooku a Google+ – zveřejnilo fotografii s údaji o velikosti displeje a jeho jemnosti. Displej bude mít velikost 5,5″ a jemnost 538 PPI. První zmínka o Find 7 se oficiálně objevila 12. prosince. Přítomnost 2K displeje zveřejnilo Oppo na Facebooku 17. prosince a podporu sítí LTE o pouhé dva dny později. Dnes navíc přibyla informace i zmíněné velikosti displeje.

Pokud tedy zveřejňování dalších podrobností bude pokračovat tímto tempem, již brzy bychom mohli znát celou hardwarovou výbavu zařízení. Ta je však prozatím nejistá. Domnívám se, že je to pouze otázka dní, než budou další podrobnosti prostřednictvím sociálních prezentovány veřejnosti. Spekulace, jakou výbavu by mohl mít Oppo Find 7 naleznete zde, kde jsme vás mimo jiné informovali o potvrzeném rozlišení displeje.

Kdy bude představeno samotné zařízení je hvězdách. Je však pravděpodobné, že výrobce nezvolí žádnou z oficiálních mezinárodních akcích konajících se na začátku příštího roku, ale zařízení ukáže nejdříve na sociálních sítích. Podle vývoje posledních dní by tomu mohlo být již brzy.

Zdroj: Facebook

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here