Aktualizováno: Nexus S dostává OTA aktualizaci na Android 4.1.1 Jelly Bean i v České republice

13

Nexus S

Aktualizace (18:21): Operátor O2 nám před několika málo hodinami potvrdil, že aktualizaci již začal rozesílat.

Ani ne dva dny od prvních informací o začátku aktualizování Nexusu S v zemích na západ od nás se Android 4.1 Jelly Bean začal skrze OTA (over-the-air) aktualizaci objevovat i u prvních českých uživatelů.

Zatím nemáme potvrzeno, zda se aktualizace týkají i tzv. brandovaných telefonů zakoupených u operátorů. Některé nepotvrzené zprávy ale tvrdí, že alespoň majitelé O2 Nexusů S aktualizaci již dostávají.

Pokud se Vám na aktualizaci nechce čekat, tak si ji pro některé modely Nexusu S můžete stáhnout zde ve formě instalovatelného .zipu a skrze recovery následně sami nainstalovat. Doporučujeme však raději počkat na oficiální OTA cestu.

Zdroj: Jaroslav Červinka na facebooku

13 KOMENTÁŘE

  1. super, super, super…. dokud jsem si nepřečetl zdroj! Myslíte vážně, že uděláte článek se „zaručenou informací“ na základě komentáře na facebooku?

    • Kdo je zaručenější zdroj, než sami lidé, kteří telefon vlastní? Néjaký zahraniční web? A ten si tyto informace získá asi kde?
      //Ohledně bradnovaných zařízení informace zjišťujeme u operátorů, ale to chvíli trvá.

  2. Tak jsem zaktualizoval Android 4.1.1 Jelly Bean skrze OTA na Google Nexusu S, ale spokojen nejsem. Systém je sice rychlejší, ale už se mi několikrát vypnul mobil sám od sebe, což žádná z dřívějších verzí nikdy neudělala. Očekával jsem také drobné opravy, např. chyba řazení jmen v seznamu kontaktů, ale vše zůstalo při starém. Drobná vylepšení jsou, ale např. teď nemohu najít, kde mám vypnout zvonění. Takže za mne spíše rozpaky z nového systému.

  3. Tak to, ze se mi při hovorech po aktualizaci na tuto verzi telefon celkem pravidelne vypina mne tedy dost vazně rozčiluje, to se pak neda použivat, porad chci aby mi telefon sloužil i k telefonovani 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here