Nexus 5 byl v Česku vyprodán během několika dnů

2

Nexus 5 official

Nexus 5 se na českém trhu začal prodávat v pátek, tedy jen několik hodin po jeho globálním představení. Úderem poledne se dlouho očekávaný smartphone objevil exkluzivně v nabídce internetového obchodu Kasa.cz. Ačkoliv byla cena 11 490 Kč s DPH mnohými považována za příliš vysokou, zmizelo všech tisíc kusů určených pro náš trh za pouhých několik dnů.

Už v sobotu byla vyprodána černá varianta Nexusu 5, ale poslední krabička s bíločernou variantou smartphonu zmizela ze skladu až v pondělí. Kasa.cz by měla do konce týdne naskladnit další kusy. Od čtvrtka 7. listopadu by se Nexus 5 měl objevit v nabídce dalších českých prodejců elektroniky.

Připomeňme, že na našem trhu v současné době zakoupíte jen 16GB verzi Nexusu 5. Pokud od smartphonu požadujete větší paměť pro uživatelská data, máte bohužel smůlu, neboť novinka vzniklá spoluprací Googlu a LG nemá slot na paměťové karty. Zatím není jasné, zda se v České republice někdy v budoucnu oficiálně objeví také 32GB verze Nexusu 5.

zdroj: Mobilmania

  • Lada

    V pondělí jsem v Kase na ČM koupil černou verzi. Nabízel mi i bílou. A když jsem si to přivezu domu tak mi z jejich podpory přišel email ze je budou mít až ve středu… 🙂 vytvářejí pocit ze je RO nedostatkové zboží ale na skladě asi něco mají.

  • Jimmy

    Tentokrát se mi Nexus nelíbí! 4ka byla ještě na pohled luxusní kousek plastu, která mi vynahradila to prohnutí displaye… 🙁 Ta Cena a jen 32GB bez SD je opravdu věc, kterou nepřekousnu… Je to škoda, je to parádní stroj..