Nexus 5: uniklá servisní příručka odhaluje kompletní výbavu

1

Nexus 4 2013 manual1

Představení nového smartphonu z řady Nexus se blíží mílovými kroky a není tedy divu, že se na internetu každým dnem objevují nové detaily o chystané novince. Tentokrát unikla servisní příručka, která obsahuje podrobné specifikace smartphonu. Zatím nebyly potvrzeny spekulace, že se smartphone bude jmenovat Nexus 4 (2013), nikoliv Nexus 5. Stejný způsob značení už ale Google používá u Nexusu 7 a nejspíš jej použije u druhé generace Nexusu 10, takže je možné, že ani nový Nexus smartphone nebude výjimkou.

Ve výbavě nového Nexusu 4, jehož výrobcem bude opět LG, najdeme 4,95″ IPS displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Výkon bude mít na starosti čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 (MSM8974) taktovaný na 2,3 GHz a doplněný o 2GB RAM. Na výběr budou minimálně dvě verze lišící se velikostí interní paměti, a to 16GB a 32GB. I tentokrát zapomeňte na slot na paměťové karty, který chybí u všech Nexusů z posledních let.

K další výbavě se zařadí 8mpx zadní fotoaparát s optickou stabilizací obrazu, 1,3mpx přední kamerka pro videhovory, notifikační dioda, baterie s kapacitou jen 2 300 mAh a možností bezdrátového nabíjení. O konektivitu se postará například NFC a micro USB port s podporou standardu Slimport.

Ačkoliv to uniklý dokument nezmiňuje, operačním systémem bude s největší pravděpodobností chystaný Android 4.4 KitKat. K představení Nexusu 4 (2013) by mohlo dojít už v průběhu října. Celou servisní příručku k novému Nexusu si můžete prohlédnout nebo stáhnout zde.

Nexus 4 2013 manual2

zdroj: Android Police

1 komentář

  1. ja jsem zvedavej hlavne na cenu a dostupnost, to bude rozhodujici, design ani specifikace totiz urcite nezklamou 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here