Motorola X se bude vyrábět v USA a dorazí ke konci léta

0

motox

I přes to, že v poslední době není o Motorole příliš slyšet, není to tak, že by výrobce usnul na vavřínech. Právě naopak, na povrch vypluly zajímavé informace ohledně očekávaného modelu Motorola X. A nutno podotknout, že model si opravu zaslouží označení „chytrý telefon.“

Telefon se bude i přes zažitý název Motorola X jmenovat jen Moto X a nabídne nespočet senzorů. Model by se tak měl na základě dat ze senzorů přizpůsobit dané situaci, jedete-li autem apod. Není zatím zcela jasné, jaké změny se v chování telefonu uskuteční. Lze však předpokládat, že v takovém případě by mohl sám od sebe upozornit na dopravní situaci, náledí či překročení rychlostního limitu.

Model se bude překvapivě vyrábět ve Spojených státech Amerických. Některé komponenty se však budou dovážet, třeba procesor bude pocházet z Tchaj-wanu. Avšak 70 % výroby má probíhat v USA. A to v bývalé továrně Nokie v Texasu.

K představení by mělo dojít letos v létě. Přesné datum ani cena telefonu zatím neexistuje. Ovšem určitě můžeme postupně čekat další „uniklé“ informace, které nám budou postupně dávat odpovědi.

zdroj: thevergemotorolagsmarena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here