Motorola X colors logo

V minulosti se na internetu objevily spekulace o dosud nevídaných možnostech přizpůsobení, které dostanou zájemci o chystanou Motorolu X. V praxi by to mohlo znamenat, že by smartphone byl dostupný v několika verzích lišících se rozlišením displeje, výkonem procesoru a jinými hardwarovými parametry.

Tyto spekulace však byly tento týden vyvráceny s upřesněním, že Motorola X vynikne alespoň množstvím barevných variant, což by potvrzovalo výše uvedené uniklé logo výrobce. Na internet se dostaly také následující fotografie, které ukazují některé z barevných variant. Jiný zdroj uvádí, že Motorola by u smartphonu měla nabídnou možnost zvolení vlastního jména či vzkazu, který bude vyryt na zadní stranu přístroje. Podobnou službu nabízejí v současné době na vybraných trzích například Apple a Samsung.

Motorola X colors 1 Motorola X colors 2

A posledním zdrojem informací o chystané Motorole X je následující uniklá reklama, která potvrzuje, že půjde o první smartphone navržený a zkompletovaný v USA. Motorola záměrně používá slovíčko assembled (sestaven) místo made (vyroben), neboť je jasné, že naprostá většina komponentů je vyrobena v Asii.

Motorola X ad usa

K představení Motoroly X by mělo dojít na začátku srpna letošního roku. Co se týče výbavy, hovoří se o 4,7″ displeji s rozlišením 1280 x 720 pixelů, dvou- nebo čtyřjádrovém Snapdragonu S4 taktovaném na 1,7 GHz, 2GB RAM a Androidu Jelly Bean.

zdroj: Tech Radar, SlashGear, Phone Arena

Tags