Motorola představila Defy Mini a Motoluxe

0

Ačkoliv se občas zdá, že se Motorola zaměřuje čistě na trh USA, tak reálně není situace zas až tak hrozná. Přeci většinou se k nám dané modely dostanou jen s lehkým zpožděním a drobnou změnou názvu anebo čas od času dokonce přijde i model určený pouze pro Evropu.

A právě do této kategorie spadá i tento týden představená dvojice telefonů Motorola Defi Mini a Motorola Motoluxe. První model bude navazovat na rodinku Motorola Defi a nabídne tak zvýšenou odolnost vůči prostředí a z největší pravděpodobnosti i plnohodnotnou vodotěsnost.

Ohledně hardwaru bude poté obsahovat 3.2“ HVGA (480×320) displej, jednojádrový procesor taktovaný na 600MHz,  3MPx zadní fotoaparát s přisvětlovací diodou, přední VGA videokamerku, baterii s kapacitou 1650 mAh a Android ve verzi 2.3. A to vše za relativně příjemných 250€, tedy něco kolem 6 000 korun.

Naproti tomu Motorola Motoluxe bude telefon z vyšší střední třídy. Nabídne tedy 4“ FWVGA (854×480) displej, jednojádrový procesor taktovaný na 800MHz, 8MPx zadní foaparát a baterii s kapacitou 1400 mAh. To vše za cenu kolem 350€, tedy přibližně 8 700 korun českých.

Kdy přesně se k nám telefony dostanou, zatím nevíme. Je však jisté, že jako první se začnou prodávat v Asii a až o přibližně měsíc později se dostanou k nám. Očekáváme tak přelom února a března.

Via: androidandme, pocketnow