Motorola Moto X bude brzy dostupná v Německu, Francii a Británii

0

Motorola Moto X, jejíž krásu si zatím užívají pouze lidé, kteří bydlí v USA, Kanadě nebo latinské Americe, se již brzy dostane i do Evropy. Právě s touto informací se dnes pochlubila Motorola na svém Twitter účtu.

twitter_motorola

Do Evropy by se Motorola Moto X měla dostat již 1. února, přičemž cena by měla začínat na hodnotě 399 EUR, což v přepočtu je 11 tisíc korun.

Co se týče specifikací, Motorola Moto X disponuje dvou-jádrovým procesorem Snapdragon S4 s taktem @1,7 GHz, 2GB RAM a 16 GB interní paměti. Displej má úhlopříčku 4,7″ a rozlišení 1280×720 pixelů. Fotoaparát disponuje rozlišením 10,5MP. Baterie v telefonu dosahuje kapacity 2200mAh, přičemž z telefonu ji nevytáhnete.

Do Evropy model dorazí s Androidem 4.4.2., přičemž zákazník dostane k telefonu i 50GB úložného prostoru na Google Drive.

Pokud by jste chtěli být vlastníky tohoto zajímavého telefonu, mám pro Vás dobrou zprávu! Díky tomu, že telefon bude dostupný v Německu, bude velmi jednoduché si Moto X objednat.

Společnost Motorola totiž své produkty prodává i na stránce Amazon.de, kde stačí telefon poslat do přeposílací společnosti (např. Mailboxde.com), pomocí které balíček následně dostanete již do ČR. Musím ale upozornit na to, že cena, která bude na Amazonu, nemusí odpovídat ceně, za kterou bude zahájen prodej tohoto modelu v těchto zemích.

 

Zdroj: AP, Twitter