Mlais MX69 – další osmijádro na scéně

2

mlais-osmijadro

V následujících několika měsících se v každém případě dočkáme levných osmijádrových mobilních telefonů z Číny. Celý tento příběh se datuje do června tohoto roku, kdy společnost MediaTek, která je všeobecně u výrobců mobilních telefonů oblíbená, dokončila vývoj modelu čipsetu s označením MT6592, který by měl disponovat právě osmi jádry. Jde jen o to, kdo bude první.

Pomyslným „výhercem“ tohoto klání by mohla být značka Mlais (nejspíše zkratka Mei Lai Shi). Pod touto značkou byly vyrobeno několik klonů vlajkových značek známých světových výrobců. Nyní by chtěla uspět s modelem MX69, který by měl „inspirován“ modelem Samsung Galaxy Note III.

Oznámené specifikace vypadají zajímavě. Dominantou přístroje by měl být 5,7 palcový displej s rozlišením 1920 x 1080px. Operační výkon by měl zajišťovat již zmínený osmijádrový procesor s označením MT6592, který by měl být doplněný 2GB paměti RAM a 32GB paměti ROM. Z dalších specifikací pak zaujme dvojice fotoaparátů s rozlišením 13mpx, podpora NFC a tloušťka 79mm.

Přístroj by měl být dostupný ještě v listopadu tohoto roku, za cenu $328 (v přepočtu v aktuálním kurzu 6 152 Kč). Výše ceny není úplně nejnižší, ale vzhledem k výbavě je zajímavá. Pokud se tohoto modelu opravdu dočkáme v udaném termínu, uvažovali byste o nákupu pod vánoční stromeček?

Zdroj: Mobilegeeks.de, Gizchina

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here