Meizu MX3S – vylepšená vlajková loď bude představena na CES 2014

0

meizu mx3s first render

Čínský výrobce Meizu se rozhodl k poměrně odvážnému kroku: v příštím roce by chtěl začít své smartphony nabízet v USA. Vůbec prvním modelem, který si budou moct oficiálně zakoupit američtí zákazníci, je vlajková loď Meizu MX3, konkrétněji její vylepšená varianta MX3S.

Novinku výrobce nepřímo oznámil na svém Twitteru. Záhadou zatím zůstává, čím se bude Meizu MX3S lišit od verze prodávané v současné době. Vzhledem k cílení na americký trh můžeme očekávat přidání podpory připojení k internetu pomocí LTE, která u běžného MX3 chybí. Meizu si je vědomo, že telefon z nejvyšší třídy bez podpory LTE by v USA neměl výraznější šanci na úspěch.

Rozhodně bychom u Meizu MX3S neměli očekávat další výraznější vylepšení výbavy, jako například použití 2K displeje nebo osmijádrového procesoru – tyto novinky si čínský výrobce nejspíš schovává až pro novou generaci vlajkové lodi. Oficiálního představení Meizu MX3S se nejspíš dočkáme začátkem ledna na veletrhu CES 2014 v Las Vegas, kde by Meizu mělo mít vůbec poprvé svůj stánek..

zdroj: GSM Insider

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here