LG P700 a LG P880 – údajná dvojice čtyřjádrových telefonů pro MWC

2

O tom, že bude rok 2012 a tedy i již za necelý měsíc začínající mezinárodní veletrh mobilních zařízení v Barceloně na vlně čtyřjádrových tabletů a telefonů, asi není třeba nikterak zvláště pochybovat. A že si čtyřjádrové prvenství mezi telefony pokusí znovu, tedy jako v případě dvoujádrového telefonu, ukrást znovu korejský výrobce LG asi také ne.

Poměrně nepřekvapivě se tak tento týden na internetu objevily první informace o chystané dvojici zařízení s označeními LG P700 a LG P880, která by měla obě obsahovat právě zatím blíže nespecifikovaný čtyřjádrový procesor.

První zmíněný LG P700 z největší pravděpodobnosti nabídne displej s rozlišením 640×480 a k tomu odpovídající, pod ním se nacházející, hardwarovou QWERTY klávesnici. Na trh by se poté měl dostat již koncem tohoto měsíce, tedy takřka současně se svým odhalením na MWC.

Druhý, LG P880, bude zřejmě tajemný čtyřjádrový telefon z CESu a současně LG X3, tedy zařízení nabízející 4.7“ IPS HD (1280×720) displej, vnitřní paměť o velikosti 16 GB a zadní fotoaparát schopný fotit maximálně v rozlišení 8MPx.

zdroj: androidicecreamsandwich.me

  • Crozz

    super, qwerty a poradny rozliseni, presne takovy mobil s androidem chybi jako sul