LG Optimus Net – nový nástupce Optimusu One

8

LG představilo nástupce staršího, leč stále velmi populárního modelu Optimus One, který se bude jmenovat Optimus Net. Stejně jako předchůdce bude mít relativně malý, 3,2“ HVGA (320×480) kapacitní displej a 3MPx zadní kameru schopnou natáčet VGA video s autofokusem. Drobnou změnou projde procesor, nalezneme zde trochu novější Qualcomm MSM 7227T taktovaný na 800MHz (v LG OO byla na 600MHz).

Chybět nebude ani klasická výbava jako Bluetooth 3.0, GPS, FM rádio, WiFi a 3G modul. Kromě toho bude telefon DiviX certifikovaný a dočkáme se i podpory pro DLNA. Systémem bude téměř čistý Android 2.3, pravděpodobně velmi podobný nedávné perníkové aktualizaci pro LG OO.

V Itálii se telefon začne prodávat za cenu €199, což je přibližně 5 000 korun. Kdy se telefon dostane i k nám zatím není známo.

Zdroj: eurodroid

 • gurus

  Qualcomm MSM 7227T to T znaci turbo coz odpovida tem 800mhz…porad armv6

 • elot

  proč kupovat ? já si svůj OO nataktím na těch 800 a mám stejnej telefon

 • adis002

  jaký nástupce? krom designu se nic nezměnilo… (krom Optimus UI 2.0)

  • Petr Houška

   I tak se jedná o nástupce ;). Sám ale situaci také moc nechápu.

 • Luky

  Bullshit nastupce smich na tu legendu s tri p*dele bugu nic nema a za tim si stojim 😀 😀 sakra kdyz chtej udelat nastupce proc neudelaj zasadnejsi inovace nepochopim :/ marketingovej tah proc se nebudou muset patlat s aktualizaci na 2.3.4 😀 Life is good jessus chriss

 • stan

  Už se nemůžu dočkat až si ho koupím, má přesně to co mi na LG OO chybělo, rozhodoval jsem se mezi LG OO a Samsung GIO. GIO má oproti OO lepší procesor a OO naopak oproti GIU lepší baterku. Takže LG NET je pro mě to pravé.

 • Stibak

  Tenhle mobil mám a jsem vážně spokojen. Občas se sice zasekne, nebo mi LG klávesnice nahlásí chybu a pak nevidím co píšu, ale jinak skvělý. Za ty peníze super telefon.