LG Optimus Chat – malý levný krasavec s QWERTY klávesnicí v ČR

0

Na českém trhu se začal prodávat další telefon z řady Optimus od LG. Model Chat (C550) je vybavený Androidem 2.2 Froyo a je určen zejména méně náročným zákazníkům, kteří rádi píšou.

LG Optimus Chat je podobný svému bratříčkovi LG Optimus Me, který se na náš trh dostal před několika týdny. Optimus Chat svým vzhledem zaujme hlavně ženy. V prodeji je v ČR modrá varianta, na jiných trzích se ale můžete setkat i se stříbrnou, červenou a růžovou.

Telefon disponuje 3mpx fotoaparátem s autofokusem, 2,8″ displejem (TFT, 240×320) a nechybí ani GPS, Wi-Fi, HSDPA a FM rádio. Interní paměť telefonu je 125 MB, lze ji rozšířit microSD kartou (v balení 2GB). Hlavním tahákem je ale již zmíněná výsuvná QWERTY klávesnice.

LG Optimus Chat je zajímavým přírůstkem do nepříliš početné skupiny levných telefonů s Androidem a QWERTY klávesnicí. Do této skupiny patří také Sony Ericsson Xperia X10 mini pro, který disponuje lepším fotoaparátem (5mpx, přisvětlovací dioda). Má ale ještě menší displej a starší verzi Androidu.

LG Optimus One Chat blue LG Optimus Chat blue

Graf ceny produktu LG C550 Optimus Chat poskytuje server Heureka.cz

Videorecenze v angličtině:

httpv://www.youtube.com/watch?v=1dR-cha620U

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here