LG Optimus 3D se dnes začal prodávat v UK u Carphone Warehouse

5

První 3D telefon na Evropském trhu, LG Optimus 3D, se dnes začal prodávat ve Spojeném království u místního operátora Carphone Warehouse. Spolu s telefonem, který dostanete zdarma k jakémukoliv tarifu s měsíčním plněním alespoň 35 liber (995 kč), získáte také tři upravené 3D hry od Gameloftu zdarma.

Telefon je u Carphone Warehouse bohužel prozatím exkluzivně, takže si na jeho rozšíření k ostatním operátorům, popřípadě i do ostatních zemí budeme muset chvíli počkat. Osobně odhaduji, že v ČR bude k dostání až v průběhu srpna.

Zdroj: Eurodroid

Graf ceny produktu LG P920 Optimus 3D poskytuje server Heureka.cz

5 KOMENTÁŘE

  1. Nedokázal jsem čekat na S II natož LG- 3D tak jsem koupil samovolně náhodně resetující telefon snad jedinej na světě i přes novej soft V10C LG 2X a už mě čekání na 2.3 začíná otravovat.. Asi se nedočkám, protože sním brzo švihnu o zeměkouli.

  2. Kluci firma se nazyva Carphone Warehouse, chyba v clanku i nadpisu. Jako jejich zakaznik si toho nemuzu nevsimnout
    EDIT: Ještě druhý odstavec.

  3. NO NEJVICE ME DOSTALA TAHLE CAST: Spolu s telefonem, který dostanete zdarma k jakémukoliv tarifu s měsíčním plněním alespoň 35 liber (995 kč), získáte také tři upravené 3D hry od Gameloftu zdarma.To by se u nas stalo mozna tak ,ze by nasi operatori zesilely…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here