LG Optimus 2X a Optimus Black možná nedostanou aktualizaci na ICS

6

LG se pravděpodobně nepoučilo z minulých neúspěchů a vydalo další překvapivé prohlášení. Kanadské zastoupení společnosti na Twitteru uvedlo, že Optimus 2X ani Optimus Black nedostanou slibovanou aktualizaci na Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Ještě než začnete vzteky rozbíjet svůj telefon, počkejte si na oficiální vyjádření od LG. Daný tweet se totiž může týkat pouze kanadských uživatelů. Druhou možností je špatná informovanost jednotlivých zastoupení společnosti, se kterou jsme se už několikrát setkali u jiných výrobců smartphonů.

I kdyby LG nakonec zmrzlinový Android vydalo, byla doba čekání natolik dlouhá, že jen malá část majitelů Optimusu 2X a Optimusu Black by znovu zakoupila telefon od stejného výrobce. Pokud chce společnost v budoucnu získat nějaké zákazníky, měla by velmi razantně vylepšit proces softwarových aktualizací.

 

zdroj: gsma

 • lukin

  to jsou opravdový komici 😀

 • Johnyschimpo

  jako bývalý majitel LG OO kdy jsem čekal na Perník neskutečně dlouho a teď kdy mám LG 2X to vypadá že budu čekat ještě dýl až bude čas a budu potřebovat nový telefon tak už nejdu do LG

 • Docela si troufaj, obzlváště po výsledcích z druhého čtvrtletí, které měly k ideálním opravdu daleko.

 • Gersa

  Mel jsem LG OB a dalsi mobil od LG uz rozhodne neplanuji prave kvuli tragickemu vydavani novych verzi Androidu.To co predvadi, je vysmech

 • CarlosWMAN

  Já opravdu nevím, jestli je to jenom na mém modelu, ale u alternativní NOVA HD, mi stále padají aplikace, vyskakují chybové hlášky…:(. U jiných ICS ROM to není o moc lepší, nezbývá. Ona ta Tegra, je pro XDA asi neřešitelný úkol, divím se, že jěště není ROM bez jediné chybky. Jinak LG to je tragédie mám vyjádření od podpory:
  Dobrý den
  Děkujeme za kontakt s naším servisním střediskem
  Těší nás Váš zájem o výrobky LG Electronics.Aktualizácia na P900 není oficiálně potrvzení pro Česku a Slovenskou republiku. Pokud by byla oficiálně potvrzena aktualizace by měla být dostupná do konce roku 2012. Dostupnost aktualizace záleží i od mobilních operátorů.
  S přátelským pozdravem
  Michaela Bakalarova
  LG Electronics-zakaznicke centrum

 • Vena

  LG – Lie´s good.