LG isai FL – tenký rámeček pro Japonsko

0

LG isai FL je mobilní telefon určený pro japonského operátora KDDI. Jeho existence nebyla potvrzena, objevil se však na Twitteru @evleaks, který se obvykle neplete a zveřejňuje věci, které se v budoucnu potvrdí. Čím přístroj nejvíce překvapí, je úzký rámeček okolo displeje, díky němuž by mohla být procentuální část přední strany přístroje zabraná displejem ještě větší, než je tomu u LG G2, která prozatím drží světové prvenství.

LG-isai-FL-630x597

Vedle úzkého rámečku po stranách přístroje si připravilo LG nezvykle úzký rámeček i na část nad displejem. Z obrázku to není zcela patrné, ale je pravděpodobné, že nebude na zařízení přítomna přední kamera. Na zadní straně vidíme objektiv fotoaparátu, tlačítko pro regulaci hlasitosti a LED. Nesmí chybět ani výřez pro reproduktor.

Podle dostupných informací bychom se měli s telefonem skutečně setkat, prozatím však pouze v Japonsku. Je možné, že vzhled a design jako takový je předzvěstí toho, jak bude vypadat očekávaná vlajková loď LG – model G3. Osobně doufám, že nadstavba bude odlišná od té, kterou vidíme na obrázku. Sice je do značené míry zjednodušená a podobnější čisté verzi Androidu, přesto si myslím, že by mohla být udělána lépe.

LG-isai-FL-2-630x597

Zdroj: Androidandme, Twitter

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here